archiv:

duben 2011
01.04.11 BPM Casta Lbc
02.04.11 FauxPas LBC
07-08.04.11 Muzikál lbc
08-10.04.11 Divadelní přehlídka JnN
11.04.11 Šou mažoretek JnN
12.04.11 taneční prodloužená JnN
14.04.11 Cop Jnn
15.04.11 M.Pavlíček JnN
15.04.11 Janek Ledecký Valtice
16.04.11 Flastr Semily
17.04.11 dechovka JnN
20.22.04.11 Velikonoční trhy JnN
23.04.11 hop casta Jnn
27.04.11 pohádka junior
27.04.11 koncert Iuventus Gaude JnN
28.04.11 lazo Deci JnN
30.04.11 Čarodějnice Grábštejn

březen 2011
03.03.11 commerce base
04.03.11 ples
04.03.11 FullContact Live Band Csta Lbc
05.03.11 Hajtmanský ples JnN
05.03.11 Ples střelák Jnn
10-12.03.11 Euroregion Tour JnN
11.03.11 Pavlína Jíšová Rychnov
11.03.11 Faux Pas lbc
12.03.11 BPM Faux pas Lbc
13.03.11 Folkový kvítek JnN
19.03.11 Muzikál Jnn
19.03.11 ples proti dálnici Mašov u Turnova
20.03.11 dechovka
25.03.11 ples
26.03.11 Ples SV.Patrick Jnn
31.03.11 Jazz konceet JnN

únor 2011
02.02.11 commerce base JnN
04.02.11 ples
05.02.11 Dukla Vozovna a MAD JnN
08-10.02.11 Muzikál
11.02.11 ples
12.02.11 salsa night JnN
13.02.11 dechovka
16.02.11 pohádka JnN
17.02.11 Marsyas JnN
18.02.11 ples
19.02.11 ples
23.02.11 steven severin JnN
24.02.11 Flastr UnL
26.02.11 Young Goods JnN

leden 2011
07-09.01.11 Lety na lyžích FIS Harrachov
11.01.11 commerce base JnN
12.01.11 módní přehlídka JnN
13.01.11 BG saloon MlBl
14.01.11 ples ZUŠ JnN
14.01.11 ples MlBl
16.01.11 dechvka jnn
20.01.11 Exp.studio Lbc
21.01.11 ples
22.01.11 ples
25.01.11 commerce base jnn
26.01.11 školní akademie JnN
29.01.11 Ples města Jablonce
29.01.11 Ples města Tanvaldu

prosinec 2010
02.12.10 konference Finanční úřad JnN
03.12.10 Otvření horolezecké areny JnN
08.12.10 Věneček JnN
09.12.10 BG saloon Debř
10.12.10 V.Mišík JnN
12.12.10 Dechovka JnN
13.12.10 commerce base JnN
16-18.12.10 vánoční trhy JnN
17.12.10 Hitfakers Lbc
18.12.10 Rytmus casta Lbc
19.12.10 setkání seniorů JnN
19.12.10 Koloseum Lbc
23.12.10 Casta Lbc
29.12.10 Hop Casta Lbc

listopoad 2010
06.11.10 Barandoff lbc
09.11.10 výchovný koncert MlBl
10.11.10 taneční prodloužená JnN
10.11.10 Berušky Praha
11.11.10 Debř BG źsaloon
12.11.10 Mňága a Žďorp Rychnov
12-16.11.10 Muzikál premiery JnN
17.11.10 pietní akt JnN
19.11.10 Krucypusk JnN
24.11.10 Vinohradské recitály Praha

25.11.10 Dan Bárta & Balcar trio JnN
26.11.10 Casta Skyline Lbc
27.11.10 Jizerská sova JnN
28.11.10 rozsvěcení stromečku jablonec a frýdlant


říjen 2010
03.10.10 Dechovka JnN
04-06.10.10 Vácha fest harcov
07.10.10 Neckář Plazza lbc
09.10.10 Tleckač Casta Lbc
09.10.10 FauxPas Hop

10.10.10 Brána severočeské kolo JnN
16.10.10 Casta lbc

17.10.10 Dechovka JnN
22.10.10 Casta Lbc
23.10.10 Irský ples JnN
24.10.10 Casta Lbc
28.10.10 pietní akt JnN

září 2010
03-05.09.10 World Fest Grabštejn
11-12.09.10 Ruprechtická pouť
17-18.09.10 Jelen fest Lbc
19.09.10 Dechovka JnN
24-25.09.10 podzimní slavnosti JnN
26.09.10 FauxPas Lbc
29-09-03-10.10 Týden seniorů

 

srpen 2010
05.08.10 Vertigo kvintet JnN
06.08.10 FauxPaux Lbc
06.08.10 Namoll Josefův Důl
07.08.10 Flastr Jetel
12.08.10 Wotienge JnN
13-15.08.10 Aarschot Fest Belgie
17.08.10 Demaja Lbc
19.08.10 Jablonecké kulturní léto JnN
21.08.10 slavnosti Psinice
25.08.10 konference Praha
27.08.10 Rock na konec léta JnN

červenec 2010
01-06.07.10 Těnovice
02.07.10 Flastr Debř
03.07.10 BG festival Záhornice
05.07.10 Streat Párty,barmanská show Lbc
10.07.10 Faux Paux Lbc
10.07.10 Léto Tančí JnN
15.07.10 Peter Lipa Band JnN
16.07.10 Namoll Osečná
17.07.10 Flastr Holanský Pony Expres
17.07.10 Namoll Osečná
29.07.10 Shaia tolouie trio JnN
31.07.10 Saloon v modrém Fest Debř

červen 2010
03.06.10 Flastr Frýdlant
04.06.10 Box exhibice Smržovka Parkhotel
04.06.10 Autosalon Jablonec n.N.
05.06.10 Autosalon Jablonec n.N.

05-06.06.10 Klamoklání Praha
06.06.10 Show ZUŠ Jablonec n.N.
10.06.10 Saloon v Modrém Debř
11.06.10 Jablonec sobě JnN
12.06.10 Folklorní Festival JnN
13.06.10 Dechovka
16.06.10 Den zdravotně postižených Jablonec n.N.
17.06.10 Flastr Rampa JnN
18.-20.06.10 Dortmund
21.06.10 Svátek Hudby Lbc
23.06.10 Flastr Boleslav
25.06.10 Wodstock nad Nisou Jnn
26.06.10 Janov nad Nisou

29.06.10 Den IZS JnN

květen 2010
01.05.10 Majáles lbc
01.05.10 Faux Paux Lbc
07.05.10 Folkový kvítek Konopiště
08.05.10 pomník JnN
08.05.10 Faux Paux Lbc
12.05.10 Kytička písniček JnN
13.05.10 Saloon v Modrém Debř
14.05.10 Střihavka JnN
15.05.10 Faux Paux Lbc
16.05.10 dechovka JnN
21.23.05.10 Ritter Fest SRN
22.05.10 Faux Paux Lbc
28.05.10 Faux Paux Lbc
30.05.10 Juventus Gaude JnN

duben 2010
1.-2.04.10 Velikonoční trhy JnN
03.04.10 Faux Paux Lbc
8.04.10 Saloon v Modrém Debř
10.04.10 Faux Paux Lbc
15.04.10 Uhlíř JnN
16.04.10Faux Paux Lbc
17.04.10 HC Night JnJ
17.04.10 Flastr Boleslav
18.04.10 dechovka JnN
23.-25.04.10 Ladybirds Berlín
24.04.10 Faux Paux Lbc
30.04.10 World Fest Grabštejn

březen 2010
2.03.10 Vodárna Praha
5.03.10 ples Lbc
5.03.10 Hejtmanský ples Nový Bor
11.03.10 Saloon v Modrém Debř
12.03.10 ples U Košků Lbc
13.03.10 Faux Paux Lbc
13.03.10 Ples proti dálnici Mašov
14.03.10 dechovka JnN
17.-20.03.10 Euroregion Tour JnN
19.03.10 Festival Světla JnN
20.03.10 Faux Paux Lbc
21.03.10 Folkový Kvítek předkolo JnN
25.03.10 Radůza JnN
27.03.10 Sv.Patrick JnN
27.03.10 Faux Paux Lbc
31.03.10 Velikonoční trhy JnN

únor 2010
2.02.10 Commerce Base JnN
5.02.10 zavody slalom JnN
6.02.10 Babí hop JnN
6.02.10 Epl JnN
9.02.10 Commerce Base JnN
11.02.10 Saloon v Modrém Debř
13.02.10 ples Města JnN
14.02.10 dechvka JnN
16.02.10 Commerce Base JnN
18.02.10 Berušky Praha
19.02.10 Ples Tanvald
19.02.10 Dívčí válka Arena Lbc
20.02.10 Salsa Night JnN
24.02.10 Flastr, Handl, Veget Rampa klub Jnn
26.02.10 ples Jnn
27.02.10 Faux Paux Lbc

leden 2010
5.01.10 Commerce Base JnN
9.01.10 ples KD Ústí nad Labem
13.01.10 Módní přehlídka Jablonex JnN
14.01.10 Saloon v Modrém Debř
15.01.10 ples KD Ústí nad Labem
15.01.10 ples Gym.Randovka JnN
16.01.10 BG Bazar a Berušky JnN
19.01.10 Flast a Fair Play Grass Kosmonosy
22.01.10 Debustrol a V.A.R. JnN
22.01.10 ples Boleslav
23.01.10 ples FK Jablonec
24.01.10 dechovka JnN
26.01.10 Školní akademie JnN
29.01.10 Castaklub Lbc
30.01.10 ples Střelnice JnN

prosinec 09
3.12.09 Jazz koncert JnN
10.12.09 Salon v Modrém Debř
11.12.09 Rock zábava Smržovka
12.12.09 Přehlídka orientálních tanců JnN
12.12.09 Ples Litoměřice
13.12.09 Dechvka JnN
14.12.09 Věneček JnN
14.12.09 Jindřižská Věž Praha
16-19.12.09 Vánoční trhy JnN
19.12.09 Barandof HC Lbc
26.12.09 Demaja koncert Lbc
27.12.09 ZUŠ koncert JnN
31.12.09 Ladybirds Pl

listopad 09
2.11.09 divadlo JnN
6.11.09 Country JnN
7.11.09 motorkáři konec sezony Rychnov u JnN
9.11.09 Randovka JnN
10.11.09 vernisáž Lbc
11.11.09 prodloužená JnN
12.11.09 Salon v modrém Debř
13.11.09 Casta Klub Lbc
15.11.09 Dechovka JnN
17.11.09 Ponmik JnN
19.11.09 Orch.Janovského Babylon Lbc
20.11.09 Flasrt Kolín
21.11.09 ples Kralupy n.Vltavou
24.11.09 MěÚ JnN
27.11.09 country JnN
28.11.09 Jizerská Sova JnN
29.11.09 Rozsvětcení stromečku JnN

říjen 09
1.10.09 přehlídka hasičů Lbc
2.10.09 Irský Bál JnN
3.10.09 Přehlídka heligonkářů JnN
05.-07.10.09 Vácha Fest Lbc
8.10.09 Bg fest Debř
9.10.09 A.C.W. klub Plzeň
10.10.09 Brána předkolo JnN
16.10.09 Redl JnN
17.10.09 HC Barandoff Lbc
17.10.09 Country bál V.Hamry
17.10.09 konference JnN
17.10.09 Barandof HC Lbc
18.10.09 dechovka JnN
20.10.09 Jindřižská Věž Praha
21.10.09 Klub Lucie Hradec Kr
22.10.09 Jazz koncert JnN
27.10.09 Radnice JnN
28.10.09 Pomnik
30.10.09 Flastr Lbc
31.10. Bosyně

září 09
4.-6.09.09 World Fest Grábštějn
5.09.09 Hradby Fest Liberec
10.09.09 Mírové náměstí JnN projevy
10.09.09 Loreta Ml.Bl.
11.09.09 Country Bál Vel.Hamry
12.09.09 ples JnN
13.09.09 Ruprechtická pouť Lbc
16.09.09 Červený Kříž Mirové náměstí JnN
18.09.09 koncert Berušky Nová Paka
19.09.09 Jelen Fest Lbc
25.-26.09.09 Jablonecké podzimní slavnosti
27.09.09 Slavnosti Praha Smíchov

srpen 09
06.08.09
Jablonecké kulturní léto koncert
13.08.09
Jablonecké kulturní léto koncert
14.08.09 Country Klub Velké Hamry
15.08.09 Jetel
16.08.09 Dětský den Doksy
20.08.09 Koncert Nadoraz JnN
28.08.09 Rock na konec léta JnN

červenec 09
01-06.07.09 knoference Těnovice
06.07.09 zahájení Global Games Arena Lbc
07-12.07.09 Global Games Lbc Harcov
09.07.09 Jablonecké kulturní léto koncert
13.07.09 Závěrečný ceremoniál Global Games Arena Lbc
16.07.09 Jablonecké kulturní léto Nearlanders
19.07.09 Závěr divadelního festivalu Debř
23.07.09 Jablonecké kulturní léto divadlo
30.07.09 Jablonecké kulturní léto koncert

červen 09
13-14.06.09 Klámoklání praha
14.06.09 Dechovka jnn
16.05.09 letní trhy Jnn
17.06.09 Den ZP jnn
21.06.09 Svátek hudby lbc
25.06.09 Den IZS jnn
26.06.09 Woodstock nad Nsou jnn

květen 09
01.05.09 majáles koleje Harcov Lbc
02.05.09 Barandof lbc
05.05.09 Koncert Klub Vlak Lbc

07.05.09 vernisáž jnn
08.05.09 HC night jnn
08.05.09 pomnik hrdinu jnn
10.05.09 přehlídka DDM Vikýř Jnn
14.05.08 4tet Jnn
16.04.09 Výroční přehlídka Nisanka jnn
17.05.09 dechovka JnN
20.05.09 Death fest Casta klub Lbc
21.05.09 Jazz koncert JnN
22-23.05.09 Ruprechtické slavnosti lbc
28.05.09 Koncert LŠU Jablonec
29.05.09 koncert v Lucii Hradec Kr.

duben 09
03.04.09 Modrotisk koncert JnN
08-10.04.09 Velokonoční trhy JnN
11.04.09 Hc koncert Casta lbc
12.04.09 country Maxov
16.04.09 Žalman a spol. koncert JnN
16.04.09 koncert pro školy jnn
17.04.09 jazz koncert jnn
19.04.09 Pepíček Zíma JnN
24.04.09 Klub Vlak lbc
24.04.09 Klub Epl Jnn
25.04.09 Klub Vlak lbc
25.04.09 Kissak Smržovka
30.04.09 Čarodějnice Grabštejn


březen 09
07.03.09 Casta koncert Lbc
13.03.09 ples lbc
13.03.09 ples Babylon lbc
13.03.09 pikodeath Casta lbc
21.03.09 casino lbc
22.03.09 Dechovka JnN
24.03.09 koncert JnN
27.03.09 Maskaron koncert JnN
28.03.09 Sv.Patrick ples JnN
29.03.09 Juventus Gaude koncert JnN

únor 09
07.02.09 ples Střelnice JnN
13.02.09 ples Eurocentrum JnN
13.02.09 Casino koncert Lbc
14.02.09 ples Střelnice JnN
14.02.09 Epl koncert JnN
14.02.09 Smržovka koncert
19.02.09 Timoty koncert JnN
21.02.09 ples Lučany
21.02.09 Městský ples JnN
22.02.09 Dechovka JnN
26.02.09 Lenka Filipová JnN
28.02.09 V.Mišík JnN

leden 09
9.01.09 ples JnN
10.01.09 ples JnN
10.01.09 Casta Tříkrálový fest Lbc
16.01.09 ples Boleslav
17.01.09 Bazooca Lbc
18.01.09 dechovka JnN
23.01.09 ples Boleslav
24.01.09 Dělňák zábava Hrádek nN
31.01.09 Epl koncert JnN

prosinec
1.12.08 Rozsvěcení stromečku JnN
4.12.08 Mánes Praha
5.12.08 Bazooca lbc
7.12.08 Koloseum lbc
9.12.08 Stadiom Sparta Ole praha

13.12.08 Bazooca lbc
14.12.08 Dechovka JnN
17.12.-20.12.08 Vánoční trhy JnN
19.12.08 Babylon lbc
20.12.08 Krucipüsk Dělňák Hrádek nN
27.12.08 Juventus Gaude JnN

listopad
1.11.08 Bluegrass JnN
3.11.08 Šimánek JnN
8.11.08 Törr, pikodeath JnN
14.11.08 Country Přelouč
15.11.08 Bazooca lbc
17.11.08 Pietní akt u pomníku JnN
20.11.08 Gendos JnN
23.11.08 Dechovka JnN
27.11.08 Embukai Lbc
27.11.08 Yvone Sanchez JnN
28.11.08 Psí vojáci JnN
29.11.08 Jizerská Sova JnN
30.11.08 Rozsvěcení stromečku Frýdlant

říjen
1.10.08 Eva a Vašek JnN
2.10.08 koncer Janáček JnN
4.10.08 Pech Zdislava
10.10.08 Berušky 10let JnN
11.10.08 Bazzooca
12.10.08 HC fest Letka
17.10.08 Dělňák Hrádek n.N.

19.10.08 Dechovka JnN
24.10.08 Anabáze Liberec
25.10.08 Dělňák Hrádek nad Nisou
26.10.08 Jazz JnN
31.10.08 Bazooca lbc

září
5.9.-7.9.08 World Fest Grabštejn
9.9.08 Den červeného kříže JnN
12.9.08 Výročí radnice JnN
13.9.08 Rampa klub JnN
14.9.08 Dětský den Vratislavice
17.9.08 Opera Eurocentrum JnN
19.9.08 HCfest Lidové Sady Liberec
21.9.08 Dětský den Vratislavice
22.9-25.9.08 Vácha Fest Liberec
26.-27.9.08 Jablonecké podzimní slavnosti

srpen
1.8.-5.8.08 Plzeň
7.8.08 sestry steinovy Jnn
14.8.08 EllJazzer Jnn
21.8.08 swing Jnn
29.8.08 Rock na konec léta Jnn
30.-31.08 Ruprechtická pouť

červenec
30.6.-5.7.08 Léto tančí Jnn
3.-10.7.08 Plzeň

10.7.08 dixilend Zuš Jnn
19.7.08 Folková noc Dolánky u Turnova

31.7.08 Kale Jnn

31.7-5.8.08 Plzeň

červen
6.6.08 Minicore Fest LBC
17.6.08 Kissák Lbc
21.6.08 Minicore Fest Lbc
21.6.08 Svátek hudby Lbc
27.6.08 Woodstock nad Nisou JNN

květen
1.5.08 Majáles Lbc
2.5.08 ZNC a Pech M.Boleslav
3.5.08 Pikodeath Skleněnka JNN
16.5.08 Polemic JNN
16.5.08 Mona Hrádek nN
17.5.08 BG fest Nová Ves
18.5.08 dechovka Jnn
20.5.08 Nezmaři JNN
22.5.08 majáles Turnov
23.-24.5.08 Pivní slavnosti Ruprechtice
30.5.-1.6.08 Ritter Fest CH

duben
5.4.08 HipHop Fest Jnn
10.4.08 Laco Deczi Jnn
11.4.08 ples Mašov
12.4.08 HC fest Jnn
17.-21.4.08 Medieval Fest UK
25.4.08 Pech u Váchy
25.4.08 Pouť na Řípu
30.4.08 Grabštejnské čarodějnice
30.4.08 Hradby Fest LBC

březen
1.3.08 ples Hudba Tanvald Lbc
1.3.08 Minicore fest Lbc
5.3.08 Berušky Ml.Boleslav
8.3.08 ples Jnn
14.3.08 Kiss rev. Jnn
16.3.08 dechovka Jnn
19.-21.3.08 Velikonoční slavnosti Jnn
26.3.08 Cop, Blue Gate Jnn
29.3. Slavnosti Sv.Patricka Jnn

únor
2.2.08 Ples zdrávka Liberec
8.-10.2.08 ritter fest SRN
15.2.08 Country klub JNN
16.2.08 ples Tanvald
16.2.08 H.Vondráčková Lbc
17.2.08 dechovka Jnn
22.2.08 Už jsme doma Jnn
23.2.08 Horečka sobotní noci Jnn
29.2.08 ples gympl Jnn
29.2.08 Bonba Severák
29.2.08 Mattioli Lbc

leden
3.1.08 vernisáž Jnn
5.1.08 country Dvoračky
7.1.08 ekonomicky seminář
9.-10.1.08 Jablonex Módní přehlídka Jnn
11.1.08 ples Boleslav
18.1.08 ples Nová Paka
25.1.08 ples Boleslav
26.1.08 Horečka sobotní noci Jnn (nepotvrzeno zatím)

prosinec
1.12.07 Oválná Hradec
3.12.07 rozsvěcení stromečku Jnn
7.12.07 Ewa Farna Jnn
14.12.07 Michal Prokop Jnn
16.11.07 dechovka Jnn
18.-21.12-07 Vánoční trhy Jnn
29.11.07 Horečka sobotní noci Jnn

listopad
1.11.07 Koleje Harcov
3.11.07 Woko Muerti, Zacatok konca křest desky
4.11.07 Globus ohňostroj
14.11.07 Casta
Liberec
15.11.07 Embukai show Liberec
16.11.07 Skafandr Smržovka
16.11.07 skapra šupina Jnn
18.11.07 dechovka Jnn
23.11.07 Skyline Jnn
24.11.07 Horečka sobotní noci Jnn
26.11.2007 4tet Jnn

říjen
1.-4.10.
Koleje harcov rock fest Liberec
5.-7.10. konference
Gerlitz
15.-21.10.07 Velká Inventura
Liberec
24.10.07 Casta HC Liberec
26.10.07 Druhá tráva Jnn

září
1.-2.9.07 Ruprechtické slavnosti Liberec
15.9.07 Švestkobraní Český Ráj
7.-9.9.07 Worldfest Grabštejn
21.-22.9.07 Podzimní slavnosti JnN
27.-29-9.07 Krajské dny Turnov
29.9.07 Oválná Hradec
29.9.07 Bonba Chotyně

 

 

 

 

 

prosinec-březen probíhá plesová sezona

leden
19.1.07 V.Mišík e.t.c.
Eurocentrum JnN

únor
16.1.07 DO SHASKA! klub Na rampě JnN
23.-25.2.07 Ritter Fest SRN

březen
9.-11.3.07 Ritter Fest SRN
14.3.07 AnnaK rev. U Váchy
24.3. Casta Club

duben
4.-6.4.07 Velikonoční slavnosti JnN
4.4.07 Gang Ala Basta Rampa JnN
10.4.07 rc Casta
12.4.KUD

18.4. rc Casta
19.23.4.07 Ritter Fest SRN
25.4.07 TUL
28.4.07 Oválná Hradec Králové
29.4.07 Harcov koleje HC

30.4.07 čarodějnice na grabštějně

květen
1.5.07 Radnice Liberec
2.5.07 Bratislava

4.5.07 Žalman a Jíšová JnN
8.5.07 majáles koleje Harcov
16.5.07 rc Casta
18.-19.5.07 Ruprectické pivní slavnosti
25.5.07 Pavel Fajt,Yellow Sisters, Petr Bína
29.5.07 Pavel Fajt,Yellow Sisters, Petr Bína

červen
4.6.07 Pavel Fajt,Yellow Sisters, Petr Bína, Michal Pavlíček a Monika Načeva
7.-10.6.07 Ritter Fest SRN
16.-17.6.07 Ritter Fest SRN
21.6.07 Svátek hudby Liberec
23.-24.6.07 Ritter Fest UK
29.6.07 Woodstock nad Nisou JnN

červenec
1.-7.7.07 Léto tančí JnN
3.-8.7.07 workshop Plzeň
6.7.07 Makenzen Hrádek nad Nisou
19.7.07 Iva Fruhligova JnN
26.7.07 Ivan Hlas trio JnN
27.-29.7.07 Ritter Fest SRN

srpen
1.8.07 Václav Koubek
4.8.07 Bitva pod Hrubou Skálou

9.8.07 Radim Hladík a Blue efekt JnN
11.-12.8.07 Ritter Fest CH
16.8.08 dechovka JnN
18.8.07 BG fest Modrá zóna JnN
23.-28.8.07 Ritter Fest UK
25.-30.8.workshop Plzeň
31.8.07 Rock na konci léta JnN